انیمیشن ایرانی، مسافر آمریکا شد

انیمیشن ایرانی، مسافر آمریکا شد

انیمیشن کوتاه «آلفابت» ساخته کیانوش عابدی به چهارمین دوره جشنواره «موسترا موویمنتو» در مکزیک راه پیدا کرد. جشنواره «موسترا موویمنتو» از ۱۷ تا ۲۹ سپتامبر برابر با ۲۶ شهریور تا ۷ مهرماه در گواداخارای مکزیک برگزار می شود.

D8A2D984D981D8A7D8A8D8AA انیمیشن ایرانی، مسافر آمریکا شد

همچنین این فیلم به تازگی از میان هزاران فیلم شرکت کننده به بخش مسابقه چهارمین دوره جشنواره فیلم میامی آمریکا با عنوان «اسکرین فست» راه پیدا کرده است.

جشنواره فیلم میامی از ۳ تا ۵ آگوست برابر با ۱۲ تا ۱۴ مرداد در بخش های مستند، داستانی، انیمیشن دانشجویی و تلویزیونی برگزار می شود.

«آلفابت» زندگی انسان‌هایی را روایت می‌کند که زندگی کردن را فراموش کرده و از آگاهی و حقیقت دور مانده‌اند. به طور کلی این فیلم در مورد مردمانی است که سال‌ها است الفبای زیستن را از یاد برده‌اند، نمی‌بینند، نمی‌شنوند و سخنی بر لب نمی‌سرایند، ولی کلمات بی‌قرار در انتظارند.

عوامل ساخت این انیمیشن عبارتند از کارگردان: کیانوش عابدی، انیماتور: فرنوش عابدی، رندر و کامپوزیت: مرتضی نیتی، ویژوآل: حامد پورکرمان، طراح: امیرحسین نوروزی، بک‌گراند: محدثه پیله‌وران، موسیقی: سروش عابدی، محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

نوشته انیمیشن ایرانی، مسافر آمریکا شد اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *